Search Results - bitlis'te teröristler yol kesti

TE VDESESH SE QESHURIT

Performance & Event Venue - 1 Likes

tË VdESËsH SË QeSHURIT, apo si disa parapëlqejnë ta quajnë «TVQ» është vendi i shqiptarëve për të qeshur dhe për të ndarë momentet gazmore gjatë ditës.

Kisha "Guri i Themelit të Shqipërisë",Tiranë

Religious Organization - 1 Likes

Kisha "Guri i Themelit të Shqipërisë " është një familje me misionin për të bërë të njohur dashurinë e Perëndisë tek të gjithë njerëzit.

SHFMU „Deshmorët e Hasit“- Kabash/Morine

Magazine - 1 Likes

Portali apo Revista e Shkollës sonë ka për qëllim promovimin e Talentëve të dalë nga kjo vatër e dituris. Jini aktivë të gjithë që të jemi sa më shumë.

Te Stela Resort

Beer Garden - 1 Likes

Te Stela Resort është vendi i të gjitha moshave! Beergarden ,Hotel, Pishina, Palestër, Muzikë Live, Evente &Takime. Ju ftojmë të na kontaktoni 0672033309.

Te Pishat Suharekë

Tea Room - 1 Likes

Në këtë Restorant simpatik, ju do të ndjeheni sikur në shtëpi. Ju do të gjeni këtë atmosferë të veçantë nen hijen e pishave

Dafina LLUPI

Actor - 1 Likes

Dafina Llupi faqe memorial. Ju lutemi te ndajne ndonje foto, kujtimet apo mendimet e gruas sone te bukur te rinj ne kete faqe.

TiranaXXL

Society & Culture Website - 1 Likes

TiranaXXL është kthyer në një media online e cila mundohet të njohi çdo cep të kryeqytetit, Tiranës, në shtrirjen e tij XXL, dhe të trasmetojmë të rejat.

Serenata Korçare

Music Video - 1 Likes

Mirësevini në faqen Serenata Korçare. Kjo faqe i dedikohet serenatave të bukura korçare. Video, këngë të vjetra e të reja nga artistët korçarë.

BarCode

Lounge - 1 Likes

Kjo ështe faqja zyrtare e BarCode! Në të do të përditësoheni mbi çdo risi, event mbrëmje, produkt apo shërbim të ri që do t’ju ofrohet nga stafi ynë.

Xương Khớp Tê Tê

Medical & Health - 1 Likes

Phong đau xương khớp Tê Tê giúp bổ can thận, khu phong, mạnh gân cốt. Giúp hoạt huyết, lưu thông khí huyết, giảm tình trạng khí huyết ngưng trệ, chân tay tê bì, đi lại chậm chạp, khó khăn

Loading...