TOMAR, dermatologicko-laserová klinika

Beauty Salon

Tomar, dermatologicko-laserová klinika, laserové ošetrenia tváre a tela, neinvazíve a minimálne invazívne omladzujúce zákroky, dermatologická liečba


Dermatologicko-laserovú kliniku TOMAR nájdete v pokojnom prostredí bratislavského Ružinova. V našich moderných priestoroch sa o Vás postará kvalifikovaný tím dvojatestovaných lekárov, zdravotných sestier a kozmetičiek. Špičkový komfort a kvalitu dopĺňa svetovo uznávaná laserová technika americkej estetickej firmy LUMENIS spolu s ďalšími najmodernejšími lekárskymi prístrojmi.

Viac ako 13 rokov sa na klinike TOMAR venujeme laserovým ošetreniam tváre a tela. V našej ponuke nájdete množstvo neinvazívnych a minimálne invazívnych omladzujúcich zákrokov tváre, krku a dekoltu.

Konkrétne zdravotné problémy a estetické nedostatky riešime špecializovanými profesionálnymi ošetreniami tváre a tela. Vďaka najnovším trendom v oblasti estetickej dermatológie dokážeme zmierňovať prejavy starnutia, úspešne bojovať proti všetkým stupňom celulitídy a formovať postavu, ktorá sa priblíži Vašim predstavám.

Predovšetkým sa však staráme o Vašu zdravú krásu a vytvorenie atmosféry oddychu. Usilujeme sa podporovať myšlienku, že krása pramení z nežnosti a prirodzenosti, nie z dokonalosti.

Sme presvedčení o tom, že dobrí dermatológovia musia byť aj psychológmi, aby dokázali pomáhať. Ku každému klientovi preto pristupujeme individuálne.

1:04
240500406621372
9 months ago
0:05
➡️ HĹBKOVÉ ČISTENIE je pre zachovanie krásnej a zdravej pleti veľmi dôležité. Je jedným zo základných ošetrení, ktoré ju pomáhajú udržiavať zdravú, sviežu a v ideálnej kondícii. Odlíčením a čistením umožníme pokožke, aby sa mohla regenerovať. ☝🏻😍👌🏻💁🏻‍♀️🌷 . ✅ Pri kozmetickom ošetrení sa pleť najprv dôkladne odlíči ✅ Po odličovaní, môže ešte nasledovať píling ak to pleť potrebuje ✅ Následne sa pokožka tváre naparí a dôsledne hĺbkovo vyčistí podľa aktuálneho stavu pleti ✅ Po tomto ošetrení sa na ňu nanesie špeciálna sťahujúca ílová maska ✅ Po nej sa použije tekutý dusík, ktorý chladom krásne stiahne póry a upokojí začervenanie po čistení ✅ Na záver sa nanáša upokojujúci krém s ochranným faktorom, aby v lete chránil pokožku pred slnkom, keďže je po čistení citlivejšia . Mastná a aknózna pleť si vyžaduje špeciálnu kozmetickú starostlivosť a pravidelné hĺbkové čistenie, ktoré ju zbavuje usadených a odumretých buniek a rôznych nečistôt upchávajúcich póry (smog, špina, pot, prach, líčidlá, baktérie, atď.). Súčasne je potrebné zamerať sa na výrobky, ktoré pleť nadmerne nevysušia. Nevhodné sú produkty s obsahom alkoholu, pretože ten aknóznu pleť podráždi a vysuší a tým vytvorí ešte väčší problém. . Ako doplnková starostlivosť sú dobré tiež bahenné masky s hĺbkovým penetračným a exfoliačným účinkom. Z pleti absorbujú nadbytočnú mastnotu, dokonale odstraňujú odumreté bunky a ďalšie nečistoty. . ☎️ Objednajte sa na čísle 0903 436 823 #klinikatomar #cistenie #cisteniepleti #aknoznaplet #dusik #ilovamaska
1 year ago