וייס גרופ יבוא שעונים - Weisz Group

Jewelry & Watches Company

חברת מחוג החלה פעילותה בשנת 1975 ונמנית על ותיקי יבואני וסיטונאי השעונים בישראל.


חברת מחוג החלה פעילותה בשנת 1975 ונמנית על ותיקי יבואני וסיטונאי השעונים בישראל. המותגים הבלעדיים המיובאים ע"י החברה הם כדלקמן:

FREDERIQUE CONSTANT GENEVE - חברת Frederique Constant Geneve הינה מותג מסורתי המוכר בזכות שעוני האיכות האנלוגיים היוקרתיים ובמחירים האטרקטיביים. מטרתה של החברה היא לכוון לקהל יעד רחב אשר מחפש ליהנות משעון איכותי במחיר הגיוני.

ALPINA - חברת השעונים Alpina נוסדה בשנת 1883 מתוך רצון לייצר שעונים ספורטיביים איכותיים ביניהם: שעוני צלילה, שעוני טייסים, שעוני טיפוס הרים אשר בזכות האיכות שלהם נבחרו לשעוני חיילות הצבא השונים כמו חייל התעופה האירופאי, כוחות הצי ועוד..

INVICTA - אינביקטה נוסדה ב1837 בקיאסו שוויץ מתוך רצון לייצר מותג שעונים איכותי .
בתחילת הדרך אינביקטיה ייצרה שעונים מכניים ואוטומטיים אך בעקבות השינויים שחלו בשעונים לקראת שנות ה20 אינביקטה החלה להתמקד בשעוני צוללים בעלי עמידות למים 100 ATM.

Swiss made EDOX - מייצרת (מ-1884) ומשווקת ב-80 ארצות בעולם , מגוון ענק של שעונים קלאסיים וספורטיביים. הקו הייחודי של EDOX מתבטא בשעוני היוקרה LES BEMONTS - שעונים בעובי 4 מ"מ עם תאריכון, וביניהם סדרות משובצות יהלומים.

JACOB JENSEN - סידרת שעונים הנמכרת בכל העולם של המעצב הדני Jacob Jensen שזכו בפרסים עולמיים בעיצוב, ביניהם של המוזיאון לאומנות מודרנית בניו- יורק. J.Jensen הוא גם המעצב של סדרת מוצרים בתחום האלקטרוניקה : רמקולים/מערכות סטראו/ וידאו Bang & Olufsen.

DANISH DESIGN -קולקציה ששמה מייצג את אופייה, סדרת שעונים הנמכרת בכל אירופה המאופיינת בעיקר ע"י עיצוב נקי המשולב עם מתכת הטיטניום החזקה והקלה.

"Garonne" - סדרת שעונים ספורט/ אלגנט לנשים וגברים המאופיינת באיכות הציפוי, המנגנונים ( מיוטה וסיטיזן ) ובמחירים עממיים.

כל המותגים המצוינים לעייל נמכרים לכ-200 חנויות תכשיטים ושעונים מהטובות והיוקרתיות בארץ, מאילת בדרום ועד קריית שמונה בצפון.
ובנוסף, לקוחות מוסדיים רבים רוכשים את שעונינו כהוקרה לעובדיהם, כדוגמת בנקים: הפועלים, מזרחי, בנק ישראל, טפחות וכו', חברות תעשייתיות וציבוריות: תנובה, בזק, תדיראן, מקורות,דן, תעש, טכנולוגית להבים, עיריות וכו' .
במשרדי החברה בפתח תקווה נמצאת המעבדה המרכזית עם חלקים מקוריים המשרתת את ציבור עונדי השעונים . כאשר כל אחת מהחנויות הנמנות על לקוחותינו משמשת כנקודת שרות. הניסיון, האמינות והשרות הם אבני הדרך היסודיות לפעילותנו ונשמח לשרת אתכם כפי שפעלנו בעבר.