Anadolu Efes Kurumsal

Company

Anadolu Efes olarak, her zaman geçmişten aldığımız güç ile gelecek için uzun soluklu değerler yaratmaya çalışıyoruz ve ‘Geleceğe Sözümüz Var’ diyoruz.


Anadolu Efes olarak, Türkiye’den çıkan en önemli küresel markalardan biri olmanın bilinciyle, faaliyet gösterdiğimiz coğrafyalarda ülkemiz için değer yaratmak için çalışıyoruz. Türkiye, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerinden oluşan, 300 milyonu aşkın nüfusa sahip bir geniş bir coğrafyada bir dünya şirketi olarak yolumuza devam ediyoruz. Sektörümüzde Avrupa’nın 6’ıncı, dünyanın 14'üncü, Türkiye’nin de en büyük şirketi olmanın gururunu paylaşıyoruz.

Türkiye'nin yaratmış olduğu en büyük değerlerden biri olmanın bilinciyle, toplumsal sorumluluğumuzu da en üst düzeyde tutuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana kurumsal vatandaş olma sorumluluğunu taşıyoruz. Toplumsal sürdürülebilirlik alanında bir yandan tarım ve turizm alanlarında sürdürülebilir modeller yaratarak yerel kalkınmaya destek oluyoruz, bir yandan da tiyatro, sinema, spor gibi alanlardaki çalışmalarımız ile sosyal ve kültürel gelişime katkı sağlıyoruz. Bu bakış açısı ile ülkemizde; 1976 yılından bu yana spora, 1982 yılından bu yana tarıma, 1988 yılından bu yana sinemaya, 1992 yılından bu yana tiyatroya ve 2007 yılından bu yana turizme destek oluyoruz. Çevresel sürdürülebilirlik alanında ise şirketimiz bünyesinde ve operasyonlarımızda gerçekleştirdiğimiz projelerle su kullanımı, enerji ve emisyon yönetimi ve ambalaj yönetimi gibi sürdürülebilir gelecek adına önemli konularda ciddi yol alıyoruz.

0:17
Duyuru
6 months ago
0:07
Kral Lear
8 months ago
0:07
IoT Camp
11 months ago
0:10
Fortune 500
11 months ago