iDNES.cz

Broadcasting & Media Production Company

Nejnovější zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa. | https://idnes.cz | https://twitter.com/iDNEScz
https://instagram.com/idnescz/


iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu 12. ledna 1998. Pyšní se deseti zpravodajskými Oscary, desetkrát po sobě obhájil první místo v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zpravodajství. Týdně ho navštíví přes 4 miliony čtenářů.

Rádi bychom Vás požádali, abychom při vzájemné komunikaci v diskusích pod příspěvky udrželi přátelský tón a vzájemný respekt. Prosíme respektujte fakt, že komentáře a příspěvky jsou moderovány. Příspěvky následujícího charakteru budou odstraněny bez předchozího upozornění:

1) Obrázky, příspěvky či komentáře, které budou vyhodnoceny správci profilu iDNES.cz jako nevhodné, útočné, nezákonné, urážlivé, rasistické, vulgární, zastrašující, obtěžující, obscénní, podvodné nebo ohrožující soukromí jiných uživatelů.
2) Opakované příspěvky (spam), odkazy a nabídky jiných stránek a značek, které nesouvisí s tématy sdílených příspěvků nebo u nichž může docházet k porušování autorských práv.
3) Příspěvky či komentáře vybízející k nebezpečným nebo nezákonným aktivitám.
4) Příspěvky odkazující či obsahující viry, malware nebo vedoucí na stránky, které mohou být škodlivé pro uživatele.

Uživatelé opakovaně porušující tato pravidla mohou být zablokováni a nebudou moci nadále přispívat na stránky iDNES.cz

Cílem těchto pravidel není zamezit kritice. Nikdy nemažeme kritické, avšak slušně formulované komentáře a příspěvky, naopak jsme vděční za zpětnou vazbu. Tato pravidla jsou zde uvedena primárně proto, aby bylo jasné, jaké jsou mantinely a co už považujeme za jejich překročení. Věříme, že udržování určité úrovně diskuse je přínosem pro všechny zúčastněné.

Děkujeme za pochopení.

Vaše redakce iDNES.cz

1:03
Zprávy iDNES.cz
10 months ago
1:21
SOCKY
11 months ago