Gelbekit Vaikus/Save the Children Lithuania

Nonprofit Organization

VO „Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. įkurta nevyriausybinė, nepolitinė ir nereliginė organizacija, kurios pagrindinis tikslas yra atstovauti vaiko teisėms.


Mūsų vertybės

ATSAKOMYBĖ. Prisiimame asmeninę atsakomybę už veiksmingą turimų išteklių naudojimą, realių rezultatų siekimą ir atskaitomybę rėmėjams, partneriams ir, svarbiausia, – vaikams.

AMBICINGUMAS. Iš savęs ir savo kolegų reikalaujame aukštų tikslų siekimo ir bet kokių veiksmų kokybės – visame, ką darome dėl vaikų ir vaikams.

BENDRADARBIAVIMAS. Gerbiame ir vertiname vienas kitą, priimame kiekvieno mūsų skirtingumą, dirbame su partneriais tam, kad mūsų indėlis, skatinant teigiamus pokyčius dėl vaikų pasaulyje, augtų.

KŪRYBIŠKUMAS. Esame atviri naujoms idėjoms, priimame pokyčius ir įvertiname riziką tam, kad galėtume plėtoti ilgalaikius sprendimus vaikams ir kartu su vaikais.

SĄŽININGUMAS. Siekiame gyventi pagal asmeninio nuoširdumo ir tinkamo elgesio standartus, nerizikuojame savo reputacija ir visuomet elgiamės, vadovaudamiesi vaikų gerovės principu.

3:19
Tėtis Vidas
3 years ago
0:30
Anonsas
3 years ago