Girls Just Wanna Have Fun

Yoga Studio

Z przymrużeniem oka jest to " Kółko Gospodyń Miejskich " - zajęcia z jogi, bieganie, pływanie, wspólne wycieczki, wyjazdy snowboardowe, rozwojowe warsztaty


Głównycm celem działalności Girls just wanna have fun- opisując to z przymróżeniem oka jest stworzenie czegoś w stylu "otwartego kółka gospodyń miejskich" tylko usytuowanego w naszych realiach z naszą estetyką i naszymi oczekiwaniami i pomysłami. Bazową działalnością będzie:

-docieranie do osób ktore chcialyby poćwiczyć joge a u nich w miejscowościach nie ma takich zajęć,

-docieranie do takich osób na terenie Krakowa

-dodatkowo łączyć sie z tym będzie organizowanie innych typów zajęć głównie sportowych ( siatkówka, bieganie, wycieczki rowerowe, nauka lub doskonalenie pływania, wyjazdy na wspinaczke, wakeboard , snowboard itp.)

- a także warsztów o zdrowiu, urodzie, warszatów dla mam.

Kraków i okolice oferują wiele wspaniałych miejsc i atrakcji, które bardzo często nie wymagają wydania zawrotniej sumy pieniędzy aby je zobaczyć lub w nich uczestniczyć. Ponadto otacza mnie wiele wspanialych młodych kobiet z pasją którą moga się podzielić. Znam także wiele takich z wielką kreatywnością którą mogłyby wykorzystać.
Z czasem jeśli pomysł okaże się trafiony moim największym marzeniem jest zakup busa- JOGOBUSA:):):):)

Dla mnie pierwszorzędnym celem jest propagowanie jogi i innych aktywności sportowych wśrod kobiet a także stworzenie jednostki, która łącząc wiele różnych kobiecych osobowości owtorzy pole do osobistego rowoju dla kazdej z uczestniczek..... Uciekając do karykaturalnego porównania- działalność mojego wymarzonego JOGOBUSA to bedzie połączenie "FAMILLY FROST z kółkiem gospodyń wiejskich" inspirowane surferskim busem, promujące joge i rekreacje ruchową.