Pan Bebok

Clothing (Brand)

Szycie z pasją!
- ubranek, zabawek, artykułów dziecięcych
- odzieży dla dorosłych
- artykułów dekoracyjnych


Tworząc Pana Beboka, myśleliśmy o tym, by kreować pełne czułości chwile. Przedmioty są tylko pretekstem, by to wyrazić. Bo pomyśl: jest mama, która chce podkreślić wyjątkową relację łączącą ją z córką, albo tata, który pragnie tego samego dla siebie i swojego syna. Jest babcia, której marzy się unikatowy upominek dla wnuka. Wiesz – taki drobiazg, z którym chłopak nie rozstanie się przez wiele lat, a później będzie wspominać z uśmiechem na twarzy. Jest też dziadek, który chce, by ulubiony rower wnuczki nabrał wymarzonego przez nią wyglądu, o którym kilka razy wspomniała mimochodem. Jest i studentka, która dba o to, by jej psiak nie zmarzł w czasie zimowych spacerów, oraz jej siostra – blogerka modowa, chcąca wyrazić swój styl. Są w końcu rodzice, którzy z dbałością o szczegóły szykują pokój na przyjęcie nowego członka rodziny. I jesteśmy my – ekipa Pana Beboka, która im wszystkim w tym pomaga.

Pan Bebok to nie tylko stworek z dziecięcych wspomnień. Pan Bebok to zgrana drużyna, która ma oryginalne pomysły, tworzy spersonalizowane prezenty i realizuje marzenia najmłodszych. Także te najbardziej szalone! To szycie z pasją i niebanalny styl, który poznasz z daleka.
Pan Bebok oferuje ręcznie robione kocyki, poduszki, akcesoria, a nawet zestawy odzieży, np. dla mamy i córki, i... co tylko chcesz! Ogranicza Cię wyłącznie wyobraźnia. Resztę zostaw nam.

Bo Pan Bebok to tak naprawdę mała manufaktura marzeń, w której na końcu etapu produkcji pojawia się to, co najważniejsze: szczęście w oczach dziecka, duma na twarzy rodzica. Czułość.

Widzisz? Nie taki Pan Bebok straszny!