Hotel Bar Restorant Pizeri Asmida

Bar

Hotel,Bar,Restoran,Piceri.
°°ASMIDA°°


BAR RESTORANT & PIZZERI Klasik, modern dhe cilesore - Fjale qe perdoren per te pershkruar Restorantin tone "ASMIDA" Hapur ne cdo ore ne cdo dite, beni nje zgjedhjen perfekte per nje dreke ose darke me miqt tuaj, familjen, koleget ose partneret tuaj ,gjithashtu per te mos harruar dhe femijet,qe kane kendin e tyre te lojrave ku mund te zbaviten. Menu e pasur mesdhetare me ne krye prodhimet e Detit pa harruar edhe Pizzat speciale me furre druri , ushqime te fresketa dhe te pergatitura me kujdes nga nje staf i specializuar .Gjithashtu ju do te mund te zgjidhni nje shije te vecante vere qe ja shton me shume shijen ushqimit te HOTELIT, Nderkohe munde te pushoni rehatshem me komoditetin qe ju ofrojne dhomat e Hotelit.
Prenotoni ne : 0693219331
Kenaqesia juaj obligimi yne!!
ADRESA Golem/Plazh, Pran Rotondos Plazhit Perballe ish Postes Policis.