Wataha Krav-Maga

Sports Team

WATAHA KRAV MAGA zajmuje się propagowaniem i krzewieniem kultury fizycznej, zdrowego trybu życia pod kątem walki wręcz i samoobrony.


Nasza szkoła zajmuje się propagowaniem i krzewieniem kultury fizycznej, zdrowego trybu życia oraz uświadamiania ludzi o zagrożeniach otaczającego nas świata pod kątem walki wręcz i samoobrony. Trenujemy nowoczesny rozwijający się system walki wręcz i samoobrony WATAHA KRAV MAGA.

System Wataha Krav Maga bazuje na wieloletnim doświadczeniu instruktora Wojciecha Cieślaka zdobywanym przez długie lata na ciężkich treningach, szkoleniach, seminariach, obozach w kraju i za granicą.

Nasz system Wataha Krav Maga dostosowuje treningi, szkolenia, obozy do obecnych zagrożeń jakie mogą nas spotkać w życiu (na ulicy). Nasz system obejmuje obszar walki 1 vs 1 ; 1 vs kilku przeciwników nieuzbrojonych bądź uzbrojonych w różnego rodzaju narzędzia typu: nóż, kij – pałka, butelka – „tulipan”, pistolet, broń długa.

Zajmujemy się wszechstronnym przygotowaniem kursanta, członka naszej Watahy. Pod kątem kondycyjnym, technicznym. Szkolimy w zakresie walki w stójce w dystansie kopnięć i uderzeń. Trenujemy klincz obejmujący kopnięcia, uderzenia, obalenia przeciwnika poprzez rzuty, zahaczenia, wycięcia, wytrącenia z balansu. Walczymy w parterze z uderzeniami, dźwigniami, duszeniami.

Przygotowujemy mentalnie do starcia ulicznego. W naszej szkole podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta tak aby pomóc mu w przełamywaniu własnych „słabości”. System jest spójny łączy wszystkie dystanse stójki, klinczu, parteru w kompletną całość.


ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W NASZYCH TRENINGACH!!!

Szczecin, Pogodno
ul.Czorsztyńska 35
Szkoła Podstawowa nr.48
wt. i czw. 18 30 - 20 00
wt. i czw. 20 00 - 21 30

Szczecin, Słoneczne
ul. Michała Kmiecika 1/3
Ultra Club
pon. i śr. 20 00 - 21 30

Szczecin, Słoneczne (Dzieci 8-12 lat)
ul. Michała Kmiecika 1/3
Ultra Club
wt. i czw. 16 45 - 17 45

Szczecin, Centrum (Nowa Grupa!!!)
ul.Małopolska 22
Zespół Szkół Sportowych
im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej
pon. i śr. 18 00 - 19 30

Police
ul.Siedlecka 6
Sala nad basenem.
pon. i śr. 19 30 - 21 00

Police (Dzieci 8-12 lat)
ul.Siedlecka 6
Sala nad basenem.
pon. i śr. 18 00 - 19 00

Kontakt:
Szef Szkolenia Wataha Krav Maga
Wojciech Cieślak
kom. 602684552

Instruktor Wataha Krav Maga
Krzysztof Włodarczyk
kom. 793051207

W razie pytań prosimy o kontakt przez FB bądź telefonicznie.