Схеми: корупція в деталях - RFERL

Broadcasting & Media Production Company

СХЕМИ — програма журналістських розслідувань, що викриває високопосадову корупцію.


«Схеми: корупція в деталях» – спільний проект Радіо Свобода та UΛ:Першого – щотижнева телевізійна програма розслідувань та аналітики про велику політичну корупцію. Авторка й ведуча програми – Наталка Седлецька.
Виходить в ефір щочетверга о 19:55 на «UA:Перший» та щоп'ятниці о 21:30 на «24 Каналі».
У кожному випуску у прізвищах та деталях ідеться про зловживання чиновниками наданою їм владою, статки держслужбовців та конфлікт персональних інтересів з державними, кумівство, розпил, афери та схеми.

Назвати винних, притягнути до відповідальності всіх, хто розкрадає державні гроші, майно та ресурси, зловживає владою для особистого збагачення та покриває корумпованих чиновників нехтуванням та бездіяльністю – те, що робить команда розслідувачів та викривачів "Схем".

Хто і скільки в Україні заробляє на державних закупівлях? Чи продовжують старі схеми працювати попри нову владу та спроби перезавантажити державну систему? Чиї інтереси відстоюються "політики від бізнесу"? Хто спекулює законами, скільки коштує народний депутат, яка вартість політичної недоторканності та свободи від кримінальних переслідувань? Про що домовляються за закритими дверима кабінетів на Банковій, Грушевського та Різницькій – щотижня дізнаються й розповідають телеглядачам розслідувачі програми.