משפחה גרעינית בגלצ

Radio Station

תכנית הרדיו "משפחה גרעינית", בהגשת אברי גלעד, שרון קנטור, ג'קי לוי ועינת נתן, מוקדשת לבחירות שאנחנו עושים מול ילדינו בכל רגע ורגע.
א'-ד', 14:00, גלצ


משפחה גרעינית היא תכנית שמוקדשת לבחירות שאנחנו עושים מול ילדינו בכל רגע ורגע. אברי גלעד, ג'קי לוי, עינת נתן ושרון קנטור מפצחים ביחד את מה שחשוב באמת ושקורה בכל יום בבתים של כולנו: מסוגיות משמעותיות, מהותיות ובוערות, ועד לנושאים שוליים, מעצבנים וקטנוניים.

פספסתם את אחת התכניות? מוזמנים ומוזמנות להאזנה חוזרת כאן >> http://glz.im/Fmly

1:23
נו, כבר הבנתם אם אתם הגבר החדש? איתמר אוחנה, עורך המשנה של "משפחה גרעינית", במחווה ל SoLow אינדי בתחתית לכבוד יום הגבר הבינלאומי איתמר אוחנה ** מוזמן לבחון את עצמך ולגלות - האם אתה הגבר החדש? אני משחק פורטנייט אני עושה על האש אני באתגר ללא סוכר אני פעיל למען זכויות בעלי חיים אני לומד הנדסה אני לומד מגדר אני קורא את Gabriel Bukobza, אז מה אני מעריץ את עינת נתן. הדרכת הורים אני כותב באבא פגום אני מגיב בPapazone אני מאזין למשפחה גרעינית בגלצ אני מגדל זקן אני לא מגדל זקן כל זיף שלי מסמל תקופה תקופה שורטת תקופה פוצעת תקופה של פטורים אני לא בוכה ליד אשתי אני כן בוכה ליד אשתי אני בוכה יותר מאשתי אני קונה קופסאות במקס סטוק ישראל אני מכיר את כל הסניפים של מקס סטוק לבן שלי אני אקרא מקס אני שותה רק אספרסו הפסקתי לשתות אספרסו בניתי מבשלת בירה בבית עם החבר'ה מהיחידה אני עושה מילואים אני ממציא מילואים אני @קפה שחור חזק / Cafe Shahor Hazak אני מצטלם לאינסטגרם בים אני מצטלם לאינסטגרם מנשק כלבלבים מחקתי את האינסטגרם אני מצטט את ביונסה ודואה ליפה אני אקום לילדים שלי בלילה אני אטגן לילדים שלי קציצות אני אניק את הילדים שלי יהיה לי מנשא יהיה לי שמיכי אני אעשה לילדים שלי שק-קמח לפחות תשעה חודשים רצופים אני אהיה מר קמח בהצגת חנוכה בגן אני סקין טו סקין אני אעשה לילדות שלי צמות גם אם יהיו להן קשרים אז מה אני עושה טיפול כינים רק שלא ידביקו אותי בכינים שלהן עשיתי הסרת שיער בלייזר בקטע עקרוני יש לי קרם פנים יש לי שמן זקן אם יש עצה טובה אחת שאני יכול לתת על גבריות היא...
7 months ago
1:43
אושר
1 year ago