REHAU Ukraine - інженерні cистеми

Building Materials

Будувати з REHAU - ефективно та екологічно.


Офіційна сторінка напрямку інженерних систем компанії REHAU (системи для опалення та охолодження, водопостачання, каналізації, тощо).
Німецький концерн REHAU було засновано в 1948 році Хельмутом Вагнером.
REHAU - експерт у галузі полімерів вже майже 70 років. З кінця 40х років багато поколінь користуються нашими унікальними професійними рішеннями.
В 1968 році розпочалося виробництво труби зі зшитого поліетилену, які використовуються в системах опалення та геотермії. В 1986 році була змонтована перша тепла підлога з системами REHAU.
В Україні ми працюємо з 1997 року.
Ми пропонуємо рішення для опалення та охолодження, систему шумопоглинаючої каналізації, систему для водопостачання, рішення для свіжого повітря, системи теплопостачання, рішення для біогазу та ін.

0:12
#rehaucobranding Ми сподіваємося, що наша нова рубрика Вам сподобається та буде корисною для Вас. Ми любимо експериментувати і співпрацювати з креативними і амбітними компаніями, проводити спільні акції і реалізовувати спільні проекти. Для нас ко-брендинг дуже важливий, оскільки саме завдяки ко-брендингу можна реалізувати більше нестандартних маркетингових ідей і рішень. За 2017 рік ми співпрацювали з багатьма українськими приватними брендами, які підтримували наші проекти, яким ми довіряємо і в яких ми віримо. Ми вирішили провести серію бліц-інтерв'ю з кращими і найуспішнішими self-made Ukrainian brands. Цього разу ми завітали до Natalia Bolonikhina, власниці студії арт-печива Cupcake Studio, яка протягом 2017 року виступала офіційним партнером Академії REHAU та підтримувала всі наші проекти. Детальне інтерв’ю читайте на сайті https://www.rehau.com/ua-uk/rehau-co-branding/2005410
2 years ago