Sosyal Bağış Hareketi

Nonprofit Organization

“Sosyal Bağış Hareketi, sivil toplum kuruluşlarını destekleyen bir facebook platformudur. Her ayın ikinci Perşembe günü "Sosyal Bağış Günü"dür.”


Sosyal Bağış Hareketi, Türkiye’de daha yaşanabilir bir hayata kavuşmak amacıyla, başta çocuklar, kadınlar, hayvanlar olmak üzere ihtiyaç sahibi herkese ve doğaya hak ettiği yaşamı sağlayabilmek için mücadele eden, ortaya koydukları ile hepimizin yüreklerini fetheden sivil toplum kuruluşlarını (STK) desteklemek ve sosyal medya dünyasını beğenilerden ve paylaşımlardan bir adım öteye taşımak hayali ile başlatıldı.

Biz Sosyal Bağış Hareketi kurucuları olarak, dışarıdan bakıldığında çözümsüz görünen sorunlar karşısında “çaresi var!” diyen, çözüm için inisiyatif alan, çözümü üreten sivil toplum kuruluşlarını destekliyor, herkesi de bu kampanyayı desteklemeye davet ediyoruz.

İşte tam da bu nedenle, Facebook’un da katkılarıyla, Türkiye’de bireysel bağış bilincini uyandırmak amacıyla her ayın ikinci Perşembe gününü ayın sivil toplum kuruluşuna güç vermek, ihtiyaçlarını karşılamak ve onu cesaretlendirmek için “Sosyal Bağış Günü” ilan ettik.

Her ay sadece 1 gün, çok küçük bir tutarla gücünü gücümüze katmak ister misin?


Saygılarımızla.
Sosyal Bağış Hareketi

0:46
AÇEV Video
11 days ago
1:00
92 Ormanı
1 month ago
0:59
ÇEKÜL Video
2 months ago
0:58
KEDV Video
2 months ago
0:49
TEGV
3 months ago