Wolfteam

Video Game

39 Milyon Kayıtlı Oyuncu ve 2 Milyon Klan ile Türkiye'nin En Çok Oynanan FPS Oyunu http://www.joygame.com/wolfteam/


Yakın zamanda mutlak insan sağlığına giden yolu keşfetme, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA'ları kurtlarınki ile benzeşen bazı insanlar fark edildi.

Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve yaşam sürelerinin diğer insanlardan daha kısa olduğu saptandı.

Uluslararası şirketler grubu Pfien, DNA'ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için "Epoxyn" adlı yeni ilacı piyasaya sürerken, aynı zamanda tam olarak ters etki yaratan "Anti-Epoxyn”i üretti ve bu zehri gizlice Fransız Ordusu’na sattı.

Fransız Ordusu, "WolfTeam" yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel askerler ile Wolfteam’i gün geçtikçe güçlendirdiler.

WolfTeam’e katılmak için basit bir sağlık testinden geçmek ve Anti-Epoxyn’e uyumun sınandığı kan testini yaptırmak yeterliydi. "Yabancı Lejyonlar" kurallarına göre Lejyona alınan askerlerin yaşları, fiziksel yetenekleri ve kendi ülkelerindeki sabıka kayıtları bir değer taşımıyordu.

WolfTeam’in kuruluş amacı Anti Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakipsiz, özel bir savaş birliği oluşturmaktı.

WolfTeam’in şöhreti sürekli büyüdü ve zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. WolfTeam takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz cinayetler işliyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere kan banyosu başladığında hiç bir emre itaat etmiyorlardı.

Her WolfTeam’in bir lideri vardı ve takım üyeleri liderlerine koşulsuz olarak itaat etmek zorundaydı. Ama zamanla WolfTeam savaşçıları, rütbe ile ilgisi olmayan yeni bir takım içi düzeni oluşturdu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn'in bir yan etkisi olduğunu düşündü ve Pfien ile birlikte araştırma başlattı.

Bir gün, yedi WolfTeam üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerini öldürdüler. Askeri Polis ve Pfien'in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama hepsi suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm WolfTeam üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar.

WolfTeam üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu'nun kendilerini avlamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.