شبکه تصویری ایرانیان

TV Channel

پوشش گزارشهای تصویری و ویدیویی مرتبط با ایران با موضوعات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، محیط زیستی، ورزشی و سرگرمی آغاز به کار کرده است.


این شبکه با هدف پوشش هر چه بهتر گزارشهای تصویری و ویدیویی مرتبط با ایران با موضوعات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، محیط زیستی، ورزشی و سرگرمی آغاز به کار کرده است.
مهمترین استراتژی شبکه تصویری ایرانیان، اطلاع‌رسانی آزاد و مستقل با در نظر گرفتن اصل و اولویت منافع ملی در قالب پوشش کامل و رصد رسانه های تصویری مرتبط با ایران است.
صداقت، درستی و سرعت در پوشش کامل اخبار و گزارش های ویدیویی ، اجتناب از توهین و تهمت و بی طرفی در انتخاب عنوان و محتوا سر لوحه فعالیت شبکه تصویری ایرانیان خواهد بود. مطالب مطرح شده در ویدیو ها لزوما دیدگاه شبکه تصویری ایرانیان نیست و فقط تحلیل ها و محتوای نوشتاری ارائه شده در پست ها که حاصل رصد رسانه های تصویری به خصوص تلویزیون ایران است، مربوط به شبکه تصویری ایرانیان می باشد.
شبکه تصویری ایرانیان برای ارتقای کیفی و رفع نقایص فنی و محتوایی نیازمند راهنمایی و نقد مخاطبان گرامی می باشد، به همین منظور قسمت های تماس با ما، ارسال ویدیو و گزارش خرابی برای ارتباط هر چه بیشتر با مخاطبان محترم در وب سایت شبکه طراحی شده است.
از رسانه های مختلف درخواست می گردد، ویدیو های این شبکه را با لوگوی شبکه تصویری ایرانیان نمایش دهند.
آدرس وب سایت:
http://iraniantvchannel.tv
آدرس وب سایت پخش زنده:
http://live-irib.com
آدرس صفحه فیسبوک:
https://www.facebook.com/IranianTVChannel
آدرس حساب توئیتر:
https://twitter.com/iraniantvchanel
آدرس نرم افزار شبکه:
http://iraniantvchannel.conduitapps.com