1 Kadın 1 Erkek

TV Show

1 KADIN 1 ERKEK DİZİSİNİN VİDEO FAN SAYFASIDIR. RESMİ SİTEYLE HİÇ BİR ALAKASI YOKTUR.


TürkMax’ın 2008 yılından beri kadınlarla erkekler arasındaki ilişkileri komik bir üslupla anlatan “1 Kadın 1 Erkek” kısa sürede bir fenomen haline geldi. Demet Evgar ile Emre Karayel’in başrollerini paylaştıkları program; ev içinde, arabada, alışverişte, kayınvalidenin evinde, tatilde, spor merkezinde ve akla gelebilecek her yerde geçiyor ve dünyadaki her çiftin yaşayabileceği komik durumlar özgün... ve çok cesur bir tarzla anlatılıyor.

1 Kadın 1 Erkek’in orijinali “Un Gars Une Fille” adı ile Kanada’da yayınlanmaya başladı. Daha sonra Fransa, İtalya, Bulgaristan, Yunanistan, Polonya, Ukrayna, İsveç, Portekiz, İspanya, Rusya, Hollanda, Meksika, Litvanya, Lübnan, Letonya, İsrail, Yunanistan, Almanya, Belçika, Kanada’ya uyarlanarak yayına girdi. Her yayınlandığı ülkede çok başarılı olup bir fenomen haline gelen program hiçbir kategoriye girmedi ve farklı, özgün bir iş olarak yıllarca ekranda kaldı.

1 Kadın 1 Erkek "Un Gars Une Fille" dizisinin Türkiye versiyonu 1K1E Prodüksiyon Şirketi tarafından yapılıyor. Bu programın yönetmenliğini Müge Turalı, yapımcılığını Mehmet Altıoklar gerçekleştiriyor. Telif hakları Les Productions Avanti Cine Video Inc’a ve özgün fikir, konsept ve senaryo Guy A.Lepage ait olan dizinin senaryolarının uyarlamasını ise Murat Dişli ve Itır Arda yapmakta.