Rap Genius Polska

Website

Strona społeczności polskich użytkowników RapGenius


Czym jest Rapgenius?

RapGenius to przewodnik po rapie, muzyce i… życiu!

Możecie tutaj posłuchać utworów różnych wykonawców, prześledzić ich tekst, oraz klikać w wyjaśnione fragmenty tekstu aby poznać ich znaczenie – znajdziesz tutaj tysiące klasyków rapu, które dzięki zaangażowaniu naszych fanów zostały świetnie wytłumaczone.

Naszym celem jest analiza rapu w podobny sposób jak robi się to z poezją, którą również możecie znaleźć na stronie. Oprócz rapu i poezji znajdziesz tutaj też newsy ze świata, popularne przemowy, dokumenty historyczne, Torę, Biblię czy też znane manifesty.

Kto zajmuje się pisaniem adnotacji?

Każdy może się przyłożyć do tworzenia strony. Wystarczy, że stworzysz konto i rozpoczniesz tworzenie notek. Możesz zaznaczyć każdą linijkę, której brakuje wyjaśnienia, dodać swoją opinię do istniejących już opisów, a nawet dodać brakujące teksty i nagrania.

Za swój wkład otrzymasz punkty RapIQ, które otworzą przed tobą nowe możliwości, takie jak dostęp do chatu, możliwość dodawania notek do ukończonych tekstów, a jeżeli spiszesz się naprawdę dobrze będziesz mógł edytować wszystkie treści na stronie.