Gelin Aksesuarları

Bridal Shop

Gelin Ayakkabisi ve Gelin Aksesuarları Kapıda Ödeme veya Kredi Karti ile Sipariş Verebilirsiniz Sipariş 553 437 34 14
www.Gelinaksesuarlari.com


Gelinaksesuarlari.com’da 1000'den fazla aksesuar çeşidiyle Türkiye'nin ve avrupanın en geniş ürün yelpazesine sahip aksesuar marketidir. Ürünlerin %80'den fazlası stoklarımızda olduğu için siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
Neden Gelin Aksesuarlari .com

Gelinaksesuarlari.com olarak Gelin adaylarının istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazemizi genişleterek Gelin adaylarının isteklerini karşılıyoruz internet ortamında bulunan bir çok site arasından bizi tercih etmenizi gerektirecek sebebler en iyi fiyat, en iyi kalite ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmamızdır internet ortamında gelin aksesuarlari olarak bir çok firmanın gelin aksesuarları satışını yaptığını biliyoruz bizim farkımız ürünlerim tamamı stoktan gönderim ve kişiye özel üretim gerçekleştirmemiz biz ürünü satarken müşteri menmuniyetini mümkün olduğunca yüksek tutmaya çalışıyoruz çünkü biliyoruzki her memun müşteri iyi bir referanstır zaten bir çok satışımız referanslarımız sayesinde olmaktadır.
Gelin Aksesuarlari Ürünlerimiz hakkında

Ürünlerimizin bir çoğu özel üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerdir bunlardan bazıları Gelin Tacı , Gelin El Çiçeği Buketi ve Gelin Ayakkabısı dır. Özel üretim modellerimizin teslimat süreleri 1-14 gün arası değişmektedir atöyemizin yoğunluğuna göre teslimat süresi ürün siparişinde size bildirilecektir.
Gelin Tacı

Gelin taçlarımız yurtdışından ithal yada müşteri isteğine göre özel üretilmektedir beğendiğiniz modeli bize yollarsanız size istediğiniz modelin özel üretimini gerçekleştiririz. Gelin taçlarımız düzenli olarak güncellenmektedir en yeni modelleri sitemizin gelin taci kategorisinde bulabilirsiniz.


Gelin Ayakkabıları

Özel üretimini gerçekleştirdiğimiz gelin ayakkabı modellerimizde sizin isteğinize göre özel tasarım ayakkabılar üretiyoruz ayakkabıda kullanılacak taşları veya istediğiniz modeli siz terçih ediyorsunuz sizin isteğinize göre ürünü oluşturuyoruz ürün yapılırken istediğiniz taktirde size gidişatı hakkında resimler gönderiyoruz ürün yapım aşamasında ürüne isediğiniz değişiklikleri gerçekleştiriyorsunuz gelin ayakkabınızın üretimini yaparken gelinliğinizde kullandığınız taşlar hakkında bilgi verirseniz ortaya çok daha güzel bir görüntü çıkacaktır gelinliğinizde inci kullanıyorsanız gelin ayakkabınızı seçerken inciyi daha yoğun kullanılmış modeller çok daha şık bir uyum sağlayacaktır eğer savaroski taşlar kullanıldıysa savaroski taşlarla süslenmiş ışıl ışıl parlayan bir ayakkabı ayağınızda çok daha şık duracaktır danteli yoğun bir gelinlik kullandıysanız danteller ve apliklerle süslenmiş şık gelin ayakkabısı modellerimizi tercih ediniz gelinliğinizi mükemmel bir gelin ayakkabısıyla tamamlayın.