Arnav Khushi Fan Türkiye

TV Show

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Türkçe Altyazılı Bölümleri

www.Bollywoodfanatikleri.com


Hikaye iki farklı hayat iki farklı inanç ve düşünce sistemi etrafında kuruludur. Khushi basit, geleneksel, aile değerlerine çok önem veren, yaşamaya aşık, Tanrı'ya sonsuz güven duyan bir kızdır. Arnav ise ne Tanrı'ya ne de aşka inanmaktadır.. Zengin, kibirli, kendisinden başka kimseyi önemsemeyen, insanların duygularına önem vermeyen, kaba, kendini beğenmiş ama bir o kadar hoş bir iş adamıdır.

Khushi ve Arnav'ın kişiliklerinde çatışmalar vardır. Arnav diyabetik ama Khushi tatlıya deli gibi aşıkdır. En sevdiği ve vazgeçemediği tek tatlısı Jalebidir :) Arnav ve Khushi tesadüf eseri bir çok kez karşılaşmışlardır.. Ancak bu karşılaşmalarda Arnav Khushiy'i hep azarlamış onu insanlar karşısında küçük düşürmüştür.

Kader mi tesadüf mü? Khushi Ve Arnav'ın son karşılaşması artık birbirlerinden asla ayrılamayacaklarının bir göstergesiydi.. Kader onları öyle bir şekilde birleştirmişti ki
artık ikisi de buna engel olamayacaktı. Hırçınlıklar, kavgalar, yanlış anlaşılmalar ve anlamalar, inatlar, ve en önemlisi kıskançlık onların aşklarının başlamasına neden oldu..

Peki bu aşkı birbirlerine söyleyebilecekler mi yoksa önlerine çıkan engellere yenik düşüp bu aşk başlamadan maziye mi karışacaktı?

Anjali Sing Raizada, Arnavın ablası.. Arnavın hayatta canını verecek kadar sevdiği tek kişi.. Anjali dinine çok bağlı, yardımsever, iyi kalpli, saf, herkesi kendi gibi iyi zanneden bir kızdı ve eşine deli gibi aşık ve çok sadıkdı.. Anjali'nin eşi Shyam avukattı.. Shyam sevgi dolu ve sadık bir eş, onurlu bir adam gibi davranırdı.. Bu şekilde karısından gelen zenginliği ve gücü elinde tutuyordu..

Anjali kocasına deli gibi aşıktı ancak kocası onu, onun düşündüğü gibi sevmiyordu.. Shyamın tek ve en büyük aşkı (saplantı denecek kadar büyük) bir başkasıydı.. Bu kişi Khushi'den başkası değildi.

Khushiy'i kazanmak ve kendini sevdirmek için kendini kötü bir durumdaymış gibi tanıtıp Khushi'nin evinde kiracı olarak kalmaya başlar.. Bu onun için büyük bir fırsattır.. Khushi'ye ne kadar yakın olursa kendini o kadar çabuk sevdirir ve onu evlenmeye ikna edebilirdi.. Shyam'ın gerçek yüzünü bilmeden onun iyi biri olduğuna inanan Khushi'nin ailesi onu Shyam ile evlenmeye ikna ederler.. Ama Khushi bilmiyor ki hayatta en çok sevdiği kişi yani babasının sağlığının iyi biri olduğunu düşündüğü Shyam yüzünden bozulduğunu..

Çok geçmeden Khushi Shyamın gerçek yüzünü görür.. Aslında onun çok sevdiği Anjali'nin kocası olduğunu öğrenir.. Hemen onu reddeder.. Shyam, Khushi ile arasında ki tek engelin Anjali olduğunu söyler.. Khushi ise buna karşı çıkar ve artık Anjali'yi kandırmaması gerektiğini onundan hemen ayrılmasını söyler.. Fakat ikisinin konuşmalarını duyan bir başkası daha vardır.. Bu kişi Arnavdır..

Shyam ve Khushi arasında bir ilişki olduğunu düşünür.. Arnav ablasının evliliğini kurtarmak için zorla Khushi ile evlenir. Bu evlilik ikilimizin birbirlerine daha çok yaklaşmasını ve birbirlerine deli gibi aşık olduklarının farkına varmalarını sağlayacaktır..

Shyam bu evliliği bozmak için herşeyi yapar Arnav'ı kaçırıp öldürmeye yeltenecek kadar gözü dönmüştür.. Ama hesaba katmadığı birşey vardır.. Arnav ve Khushi'nin büyük aşkı..

Bu aşk karşısında hiç birşey duramaz yine bir araya gelirler.. Arnav ve Khushi artık mutludur bu mutluluk Shyam'ın geri dönmesine kadar devam edecektir..

Shyam kaybetmenin acısnı çıkartıp intikam almak için geri dönmüştür.. Artık bu intikam ateşi baş da Arnav ve Khushi olmak üzere en çok da Anjaliy'i yakıp kavuracaktır.. Shyam hiç acımadan kendi bebğinin katili olacaktır..

Artık Shyamın gerçek yüzünün Anjaliye kanıtlama vakti gelmiştir.. Anjali bu gerçeği öğrendiğin de yaşadığı yıkım bütün aileyi derinden sarsacaktır...